menuordersearch
urmiapazar.ir

قوانین سایت ,

(0)
(0)
قوانین سایت
سرلوحه اصلی رعایت اصول و قوانین در فضای مجازیست

میتوانید در اینــــــــــــــــــجا قوانین جرائم رایانه ای رو دانلود کنید
 
ستفاده شما از وب سایت فروشگاه ارومیه urmiapazar.ir و سفارش کالا از طریق سایت نشان دهنده توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :
- خرید کالا از این سایت بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.
عمده فعالیت این سایت فعلا اموزش برنامه نویسی و سفارش و فروش پروژه های دات نت میباشد
- کاربران هنگام سفارش ملزم می باشند که اطلاعات صحیح خود را به صورت کامل وارد کنند،بدیهی است که در صورت ناقص بودن اطلاعات تاخیر در ارسال کالا بر عهده کاربر می باشد.
- ارتباط با کاربران تنها از طریق سایت
urmiapazar.ir  و تنها از طریق اطلاعات ثبت شده توسط کاربر (آدرس ،تلفن و ایمیل ) صورت می پذیرد.
- فروشگاه اینترنتی  
urmiapazar.ir به هیچ وجه اطلاعات کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و متعهد است که با استفاده از فناوری های جدید حتی المقدور از حریم شخصی کاربران خود دفاع کند.
 
شرایط و خدمات فروش کالا:

از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه اینترنتی ارومیه به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهننده به عنوان خریدار تلقی می شوند.فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهننده آن را در وب سایت فروشگاه درج نموده است.
فروشگاه اینترنتی ارومیه به هننگام تائید سفارش کالا مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهننده می رساند.
توجه : قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ،معتبر می باشد.

نحوه خرید از فروشگاه

1-نحوه خرید از فروشگاه
شمامی توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.این کار با ساده تر کردن فرایند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها به شما کمک خواهد کرد مستقیما بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

چنانچه از قبل مدل یا مدل هایی را انتخاب کرده اید ویانام تجاری آن را می دانید مستقیم به قسمت محصولات رفته و وارد توضیحات آن کابل شده و به دقت توضیحات آن را مطالعه کنید تا ببینید نیاز شما را رفع می کند یا نه.
توجه : عکس های اکثر کالاها واقعی و تعداد محدودی از آن ها تزئینی می باشد.

چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر به نتیجه نهایی نرسیده اید و به مشاوره تخصصی بیشتری نیاز دارید می توانید در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل بفرمایید تا بتوانیم بهترین وسیله مورد نیاز شما را تهیه نماییم.
 

2-نحوه سفارش محصول مورد نظر
پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید " و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام شماره تماس موبایل و ... و در نهایت کلیک بر روی کلید ثبت سفارش پیغام سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

3-نحوه تحویل کالا و پرداخت وجه سفارش
پرداخت وجه به صورت آنلاین و کارت به کارت و از طریق درگاه پرداخت بانک ملت انجام می گیرد.
مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینماید و سایت
urmiapazar.ir آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر در آدرس پس از ارسال کالا امکان پذیر نمی باشد.

**مدت زمان تحویل برای کالاهایی که قابلیت دانلود ندارند برای شهر ارومیه کمتر از 6 ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.

4- روند باز  گرداندن کالا و باز پرداخت وجه
به منظور اطمینان خریداران محترم از کیفیت خرید محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ارومیه برای کلیه سفارشات مهلت ۴۸ ساعته از زمان تحویل جهت تست کالا در نظر گرفته شده است.چنانچه در این مدت اشکال و یا مشکلی در کالا توسط خریدار مشاهده شود برای ثبت در خواست خود مبنی بر بازگرداندن کالا در مدت زمان تعیین شده به قسمت تماس با ما مراجعه و در آنجا اعلام کنند و سپس با هماهنگی کالا پس فرستاده شود.که در اینجا در هنگام ارسال کالا وارد زیر باید در نظر گرفته شود:
-کالا ی خریداری شده بایدپس ازاعلام  ظرف مدت 48 ساعت پس فرستاده شود 
-بسته بندی کالا باید به صورت کامل و پک کالا سالم باشد بدیهی است که دستگاه هایی که پک آنها و یا خود کالا آسیب فیزیکی دیده باشند فاقد گارانتی می باشند.
- در صورتی که مشتری خواهان تعویض کالای خود با کالای دیگر را دارد در صورتی که پلمب بسته بندی کالا باز نشده باشد می تواند بسته را مرجوع کنند و به جای آن کالای دیگری را انتخاب نماید بدیهی است که هزینه پست در این شرایط بر عهده مشتری می باشد.در صورتی که اطلاعات کافی در رابطه با محصول ندارید لطفا از مشاوره ما استفاده نمایید.
- سایت
urmiapazar.ir اطلاعات کافی به همراه توضیحات و عکس برای هر کالا و نحوه کارکرد آن در توضیحات سایت آمده است لذا کاربران عزیز قبل از خرید به صورت کامل توضیحات و کار کرد دستگاه مورد نظر را مطالعه نمایند تا دستگاه  و کالای مناسبی را انتخاب نمایند.بدیهی می باشد که کالاهایی را که جهت گارانتی یا مرجوع ارسال می شود فقط در صورت خرابی یا پلمپ بودن بسته تعویض و یا مرجوع می شود.
-این سرویس شامل دستگاه هایی که به صورت نا صحیح از آن استفاده شده را در بر نمی گیرد.
-برای ارسال کالا و نوع ارسال حتما این فروشگاه با خریدار تماس خواهد گرفت

.  
 * جهت ارتباط شما می توانید با شماره اینجانب محمدباقر آیرملو 09014413449 تماس گرفته یا پیام ارسال کنید
همچنین راه ارتباطی شبکه اجتماعی تلگرام نیز  وجود دارد شناسه تلگرام در بالای سایت سمت چپ درج شده  و بدین ترتیب می باشد 
 
     Telegram     https://urmiapazar                              @urmiapazar    
همچنین در صورت وجو پیشنهادات یا نظرات میتونید به این ادرس ارسال کنید     mbaurmia@outlook.com
 
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز